Ring oss direkt 0120-295 50

Kontakta Åtvidabergs Bostads

Besöksadress: Stationshuset 1, 597 30 Åtvidaberg

Telefon växel: 0120-295 50
Fax: 0120-295 51
E-post: info@bostads.se

Öppettider:
8.00 – 17.00 månd – torsd
8.00 – 16.00 fred
Juni – Augusti 8.00 – 16.00 vardagar.

Vill du komma i direktkontakt med någon av oss som jobbar på Åtvidabergs bostads AB?
Nedan ser du kontaktuppgifter till hela gänget.

Åtvidabergs Bostads AB

Fredrik

Fredrik Klint

VD/Förvaltare

Telefon: 
0120-295 50
Email: 
fredrik@bostads.se

Roger

Roger Skogh

Fastighetsförvaltare

Telefon:
0120-295 55, 070-558 31 53
Email:
roger@bostads.se

Agneta

Agneta Westrin

Bostadshandläggare

Telefon:
0120-295 52
Email:
agneta@bostads.se

Gunnel

Gunnel Wallberg

Bostadshandläggare

Telefon:
0120-295 56, 070-327 00 06
gunnel@bostads.se

Mikael

Anette Paulsson

Ekonomiassistent

Telefon:
0120-295 59
anette@bostads.se

Mikael

Mikael Karlsson

Reparationer / Installationer

Telefon:
0120-295 50
mikael@bostads.se

Håkan

Håkan Johansson

Reparationer / Installationer

Telefon:
0120-295 50

Lena

Anette Kjellgren

Lokalvårdare

Telefon:
0120-295 50

Carina Rosén

Lokalvårdare

Telefon:
0120-295 50

hummern

Homayoun ”Hummern” Rahimi

Fastighetsskötare / Plattsättare

Telefon:
0120-295 50

Per

Per Gärme

Fastighetsskötare

Telefon:
0120-295 50

Mattias Karlsson

Fastighetsskötare

Telefon:
0120-295 50

Feride Fangu

Lokalvårdare/Målare

Telefon:
0120-295 50

Gert

Jan Hallingström

VVS

Telefon:
0120-295 50

Markus

Markus Lantz

Snickare

Telefon:
0120-295 50

Sam

Sam Juhlin

Målare

Telefon:
0120-295 50